BigMat | home of builders

DREVOSTAV

Prevádzkové pokyny pre zákazníkov spoločnosti BIGMAT DREVOSTAV ZVOLEN

V súlade s nariadením vlády SR ako aj v záujme ochrany zdravia nás všetkých, žiadame zákazníkov o bezpodmienečné dodržiavanie režimu návštev našej prevádzky:

Upozorňujeme, že v prípade nerešpektovania týchto pokynov máme právo odmietnuť zákazníka obslúžiť.


DREVOSTAV ZVOLEN s.r.o.
Za Hronským mostom 4750/16 A
960 01 ZVOLEN


Zavrieť oznam

Prvky vonkajšej architerktúry

Home Sortiment Prvky vonkajšej architerktúry
Kliknutím na značku zobrazíte dokumenty na stiahnutie.

Značky a dokumenty na stiahnutie

  • Žiadne dokumenty Semmelrock na stiahnutie.

Pre úpravy terénov okolo stavieb ponúkame zámkové dlažby na nádvoria či chodníky, ploty a záhrady, vrátane doplnkového sortimentu a prvkov odvodnenia.

Exteriérové dlažby

Zámková dlažba je dlažba z betónu pre vonkajšie použitie. Vyrába sa z prefabrikátov v širokej škále tvarov a farieb. Ukladá na sucho na piesočnatý, štrkový alebo betónový podklad. Druh podkladu a jeho hrúbka závisí na predpokladanom zaťažení. Jednotlivé dlaždice sú navrhnuté tak, aby do seba navzájom zapadali, čím sa dosahuje vysoká stabilita a odolnosť najmä proti horizontálnemu posunu. Zásadným je kvalitné zhutnenie každej vrstvy podkladu i špárovania.

Výhodou zámkovej dlažby okrem individuálneho prispôsobenia vzoru a tvaru chodníka, či príjazdovej cesty je nesporne to, že v prípade nevyhnutnej potreby výkopových práv je rozoberateľná a je ju možné opätovne položiť. Navyše nie je potrebné budovanie odvodnenia chodníka, či budovania trativodu. Z dlhodobého hľadiska určite oceníte odolnosť voči mrazu, veľkému zaťaženiu a zošliapaniu dekoru.

Ploty

Vkusné ohraničenie domova dáva nevyhnutnú bodku za celým projektom. Vyberte si z rôznych farieb, materiálov, priehľadnosti a dizajnu, ktorý podčiarkne exteriér vášho príbytku.