BigMat | home of builders

DREVOSTAV

Prevádzkové pokyny pre zákazníkov spoločnosti BIGMAT DREVOSTAV ZVOLEN

V súlade s nariadením vlády SR ako aj v záujme ochrany zdravia nás všetkých, žiadame zákazníkov o bezpodmienečné dodržiavanie režimu návštev našej prevádzky:

Upozorňujeme, že v prípade nerešpektovania týchto pokynov máme právo odmietnuť zákazníka obslúžiť.


DREVOSTAV ZVOLEN s.r.o.
Za Hronským mostom 4750/16 A
960 01 ZVOLEN


Zavrieť oznam

Stavebniny spokojných zákazníkov

DREVOSTAV Zvolen

Stredobodom nášho snaženia je náš zákazník. Znie to síce ako fráza, no len zákazník u nás môže nakúpiť a rozhodnúť kde utratí svoje peniaze. Veríme, že spokojný zákazník sa vráti tam, kde mu dokázali poradiť a okrem predania tovaru mu aj poskytli niečo navyše. Odbornú službu. Spokojný zákazník sa vráti, pretože sa chce vrátiť. Verí, že bude opäť spokojný.

Keď náš Drevostav Zvolen vstupoval do 2. dekády svojej existencie začínala kríza. My sme sa rozhodli, že kríza nám pomôže nielen nájsť rezervy, ale získať konkurenčnú výhodu, aby sme sa stali silnejšími. Víťaziť chceme profesionálnymi a nadštandardnými službami. Prostriedkom na dosiahnutie sú naši zamestnanci a nebojíme sa povedať nahlas čo je náš cieľ: stavebniny spokojných zákazníkov

Stavebniny spokojných zákazníkov?
Pre nás to nie je len fráza.

Stavebniny spokojných zákazníkov je aj nový slogan Drevostavu Zvolen. Mnohí o spokojných zákazníkoch hovoria, no nevieme o nikom, kto mal odvahu urobiť z tejto frázy svoj firemný slogan a „ísť s kožou na trh“. Rozhodli sme sa preň s vedomím, že prvý nespokojný zákazník nám náš slogan, ľudovo povedané, otrepe o hlavu. Oprávnená kritika však bude pre každého, kto svoju prácu v našej spoločnosti myslí vážne podnetom k zlepšeniu a osobnou výzvou k napĺňaniu násho spoločného ciela.

Robíme to inak

Prečo BigMat Drevostav a už nie len Drevostav Zvolen?  Pretože sme zakladateľom a členom skupiny BigMat Slovakia,  ktorá združuje a zastrešuje sieť stavebnín na Slovensku. Ide o alianciu nadnárodného typu, ktorá pôsobí od r. 1981 v krajinách Európy  (viac na bigmat.com) Jej členovia sa rozhodli  spojiť sily, skúsenosti a know how a vybudovať tak silné spojenie poradenstva a predaja – zákaznícky orientovanú službu najvyššej kvality. Našim heslom je „ robíme to inak“ !

Toto je náš tím

Dobré myšlienky nás spájajú

Spolupráca s BigMat

Predstavujeme Vám našich partnerov

Hlavní partneri

Kariéra v spoločnoti BigMat

Kariéra v BigMat